KIM JESTEŚMY:


Nasza specjalność – strony internetowe

Nasza firma od początku działalności zajmuje się marketingiem internetowym. Wykonaliśmy wiele projektów, przede wszystkim stron WWW. Jako, że dzięki Internetowi przestrzeń nie gra roli, nie ograniczamy się do Poznania i obsługujemy klientów w wielu zakątkach Polski i świata.

Jakie strony internetowe?

Doświadczenie zdobyte przez lata praktyki pozwala nam przygotowywać takie strony internetowe, które nie tylko są efektowne, ale przede wszystkim efektywne. Stale poszerzamy swoje kompetencje tak, by móc jak najefektywniej wspierać działania naszych klientów w Internecie. Dzięki temu możemy wskazać optymalne rozwiązania zarówno w przypadku samej strony internetowej, jak i jej wykorzystania.

Jeśli szukasz sposobu na to, by dzięki Internetowi zaistnieć w świadomości swoich potencjalnych klientów, zgłoś się do nas, a sprawimy, by Twoja strona internetowa była skrojona na miarę.

Co oferujemy oprócz stron internetowych?

Według nas marketing podobny jest do układanki – końcowy efekt zapewnia jedynie odpowiednie połączenie odpowiednich elementów. Pracę nad każdym projektem zaczynamy od wyboru odpowiednich środków i staramy się je jak najlepiej do siebie dopasować, żeby przyniosły oczekiwany efekt.

Od 2014 roku, w ramach współpracy z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prowadzimy zajęcia ze studentami studiów stacjonarnych na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna (specjalność marketing online) z przedmiotu „Projektowanie stron internetowych”. To dla nas ogromna przyjemność, że możemy uczestniczyć w edukacji młodych ludzi i przekazywać swoje doświadczenie najlepiej jak tylko potrafimy.

W naszej pracy zawsze staramy się maksymalnie dopasować do potrzeb klienta. Zależy nam na tym, żeby nasze działania były nie tylko efektowne, ale przede wszystkim efektywne. Bo sukces klienta jest u nas zawsze najważniejszy.

ZAUFALI NAM: